Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Renas Asansör

Asansör Montajı

Renas Asansor montaj konusuna verdiği ehemmiyet de sınırsızdır.Montajını gerçekleştirdiği asansörlere belli bir süre garanti kapsamında servis hizmeti vermektedir.Montaj işlemleri uzman bir ekipten oluşmaktadır.Oluşabilecek tüm problemleri önceden hesaplayan personelimiz sorunsuz bir asansor kullanımı için yapılması gereken tüm işlemleri eksiksiz olarak yerine getirmektedir.

Bakım Onarım

Montajını gerçekleştirdiğimiz asansörlerde sik sık problem yaşanmaması,Modernizasyon işlemlerini gerçekleştirdiği asansörlerin uzun ömürlü kullanımlan, Bakamı üstlendiği asansörlere verdiği 7 gün 24 saat hizmeti Uzman Ekibi ve Mühendisleri,Sağlam Alt yapısı ve tüm asansör sektörüne sağladığı lojistik destek ile sizlere hizmet vermekten memnun olacaktır.

Enerji Tasarrufu

Asansör kullanımında elektrik en önemli masraflardan birisidir. Kullanılan asansor modeline göre hareanan belli bir elektrik miktarı bulunmaktadır. Asansörde bulunan ürün gruplan için gerekli bakımlar yapılmadığında asansorünüz fazla güç tüketir bu da hem elektrik masraflan hem de donanımssl problemler yaşanmasına sebebiyet verir.

Asansör Konforu

Asansörünüzün kullanımında konforu yüksek tutmak güvenlik açısından da gereklidir. Bu sebeple konforu ne kadar iyi olursa emniyeti de bir o kadar iyidir. çünkü asansor konforu asansörlerin elektronik ve mekanik aksamlarıyla bire bir bağlantılı olmasından ötürü konforu yüksek tutulan bir asansörün emniyeti de yükselir.

erka yonetim