Hakkımızda

Hakkımızda

Renas Asansör

Kayseride modern ofisindeki gerekli her türlü eğitim ve donanıma sahip geniş kadrosuyla; Asansör montaj, periyodik bakım ve servis faaliyetlerini sürdürmektedir. Sektordeki uzun emek ve çaba sayesinde kazanılan tecrübe ve uzmanlık neticesinde önemli müşteri referanslarına ulaşılmıştır.

Renas Asansör orjinal ürün, ileri teknoloji, titiz işçilik, kalite anlayışı ve referanslanyla siz değerli müşterilerimiz tarafından tercih edilen bir şirket haline gelmiştir. Asansör piyasasındaki konumu itibariyle tüm hizmet proseslerini düzenli olarak kontrol etmekte ve teknolojiye açık yapısıyla yeniliklere sürekli adaptasyon sağlamaktadır. Renas Asansör olarak tüm ürün ve hizmetlerimiz %100 müşteri memnuniyet ilkesi ile pazarlamakta şirketimizin ürün değişim ve kullanım garantisi adı altında sunulmaktadır. Asansör konusundaki tecrübelerimiz ve bilgilerimiz doğrultusunda siz kıymetli müşterilerimize en iyi, en kaliteli hizmeti sunma çabasndayız, Renas Asansor olarak öncelikli hedefimiz kalite ve müşteri memnuniyetidir. Hedefimize giden yolda yanımızda olan siz değerli müşterilerimize teşekkürlerimizi sunarız.

Misyonumuz

ileri teknolojiyi kullanarak deneyimli ve eğitimli personelimizle tercih edilen, kalitesi kanıtlanmış, en mükemmel hizmet ve ürünü vermek, müşterilerimizin beğenisine sunmak. Kalite Politikamız Asansor sektöründe faaliyet gösteren firmamızda kanunlar çerçevesinde çağdaş hizmet anlayışımızla eğitimli kadromuz ve uzman mühendislerimizle kalite yönetim sistemimiz ile en iyi hizmeti veren asansör sektörünün iddialı bir temsilcisi olarak gerçekleştirdiği hizmetleri politikasına haiz bir ekip ile yerine getirmektedir. Hizmetlerimizin devamlılığı, politikamızın guncelliği ve müşteri memnuniyeti ana hedefimiz arasında olup, kalite sistemimizi daima ileri götürmeyi, sürekli iyileştirmeyi ve kalite hedeflerimize zamanında ulaşmayı tüm çalışanlanmız ile beraber bir hedef olarak görmekteyiz.

Vizyonumuz

Gelişmekte olan teknolojiyi takip edip, müşteri memnuniyetimizi en üst seviyeye çıkararak," alanının en iyisi " haline gelmektir.

erka yonetim